Останні відгуки
- Туристичний оператор "Adriatic Travel"01Тур «Сир та шоколад» від Adriatic Travel став для мене справжнім відкриттям і джерелом неймовірних емоцій! 🍫🧀 Н...майже 5 місяців тому
- Туристичний оператор "Adriatic Travel"01Відвіла з сином незабутній тур з Adriatic Travel - "Туди, де живе Санта". Все організовано на найвищому рівні: якісні ...майже 5 місяців тому
- Туристичний оператор "Adriatic Travel"02Відвідувала тур «Міста моди та краси: Мілан, Венеція та Любляна» і отримала неймовірні враження від подорожі...майже 5 місяців тому
- Кур'єрська служба доставки "Meest ПОШТА"00Не сподобалось: Посилка вже місяць знаходиться на міжнародному сортувальному центрі, статус не змінюється,...майже 5 місяців тому
- Туристичний оператор "Adriatic Travel"02Сподобалось: Мій відгук про турі Рим -столиця імперії 10.05.2025року.Зразу хочу відмітити ,що я не вперше подоро...майже 5 місяців тому
- Туристичний оператор "Adriatic Travel"03Була в турі «Італійський вікенд» це була неймовірна подорож. Дуже сподобалась організація. Керівник групи ...майже 5 місяців тому
- Туристичний оператор "Adriatic Travel"03Сподобалось:сподобалося, готелі на високому рівні, як і всі решта надані послуги . Користувалась декілька раз , завжди все добре . Рекомендуюмайже 5 місяців тому
- Якісний кузовний ремонт авто01Це не сервіс і не детейлінг — це відверта халтура. Забрав авто після «поліровки та ремонту подряпин» і був шо...майже 5 місяців тому
- Майстер перманенту "Наталія Бугай"00"Наталя — чудовий спеціаліст і справжній професіонал своєї справи! Давно хотіла зробити міжвійку, але були ...майже 5 місяців тому
- Магазин "Комп'ютерний Всесвіт"00Сподобалось все в магазині, від обслуговування до якості товару. Дуже дякую консультанту який мені допомагав. Рекомендую!майже 5 місяців тому
- Науково-медичний центр Святої Параскеви01Загальне враження:Наважилась на гінекологічний чек ап. Зателефонувала, працівник інфолінії все розпитала, р...майже 5 місяців тому
- СТО "Турбо гараж"02ремонт сделан за два с половиной дня. хорошая цена. машина теперь едет!!! спасибо. Golf 6 1.6 TDI 105 л.смайже 5 місяців тому
- HALLOVE01Сподобалось:Дякую, як завжди все на вищому рівні! - Загальне враження:Дуже гарний салон з неперевершеною атм...майже 5 місяців тому
- Кафе-кондитерська "Рудий кіт"00Сподобалось:Сервіс, смачно. Загальне враження: Обожнюю їхній сирник і фірмову каву. Дуже атмосферне та тихе місце.майже 5 місяців тому
- МістоДент00Дуже вдячна Вікторії Вікторівні Іванчишин за лікування без стресу. Це найцінніше, що можна дати дитині.майже 5 місяців тому
- Стоматологічна клініка "Пародент"01В мене був візит до лікаря Пецюха на Личаківській. Він повинен був мені обпиляти зуб, щоб поставити відбиток д...майже 5 місяців тому
- Ресторан української кухні "Дерун"00Дуже смачно і приємні ціни 🙂 особливо сподобалась грибна юшка, раджу спробувати !майже 5 місяців тому
- Автомийка00Відмінна автомийка! Машину помили швидко, акуратно та якісно, без жодних подряпин чи слідів. Персонал ввічлив...майже 5 місяців тому
- Сяючий Будинок00Замовила клінінг на 12:00. Уже 12:36, ніхто навіть не приїхав, не попередив про запізнення, на повідомлення не відповідають. Розчарованамайже 5 місяців тому
- Там де ДВЕРІ00Сподобалось: Широкий вибір моделей прихованого монтажу. Для мого проекту це було критично. Якість полотна пі...майже 5 місяців тому